Kunnallisvaalit 2008

  • Vesa Holappa [2]
    tuotepäällikkö, Ylikylä
    050-482 0845
    vesa.holappa@nsn.com
  • Jari Huhtala [3]
    Customer Engineer,Kirkonkylä, sitoutumaton
    040-772 4219
    jari_huhtala@agilent.com
  • Hanna Kantola [4]http://hannailona.wordpress.com/
    vt. toimitussihteeri, kirkonkylä
    044-291 6344
    hanna.kantola@pp2.inet.fi
  • Heikki Ketola [5]http://www.heikkiketola.fi/
    toimitusjohtaja, toimittaja, Jääli
    050-366 8855
    ketola.heikki@gmail.com
  • Sari Koskela [6]
    yrittäjä, kirkonkylä050 331 7524
    sari.koskela@sarizzo.fi
  • Jari Laru [7]http://www.jarilaru.info
    luokanopettaja, tutkijakoulutettava, Jääli
    040-511 8478
    jari.laru@jarilaru.info
  • Sami Luhtaanmäki [8]
    DI, projektipäällikkö, kirkonkylä, sitoutumaton
    0400-542 547
    sami.luhtaanmaki@winwind.fi
  • Jan Luiro [9] http://janluiro.kokoomus.info/
    projektipäällikkö, Välikylä, sitoutumaton
    050-487 2094
    jan.luiro@nokia.com
  • Kari Luoma [10]
    eläkeläinen, Sitoutumaton, Jääli
    040-845 0701
    kari.luoma@pp1.inet.fi
  • Aila Postareff-Jurvelin [11] http://ailapostareffjurvelin.wordpress.com/
    aluejohtaja, Jääli, sitoutumaton
    0400-587 841
    aila.postareff-jurvelin@itella.com
  • Juha Schönberg [12]
    tekniikan yo, kirkonkylä
    040-587 9759
    jschonbe@paju.oulu.fi
  • Pekka Simonen [13]www.pekkasimonen.com
    suunnitteluinsinööri, Alakylä
    040-519 6071
    email@pekkasimonen.com
  • Riitta Snellman [14]
    yrittäjä, Jääli
    0400-606 263
    riitta.snellman@gmail.com
  • Johanna Takarautio [15]
    kotiäiti, Huttukylä
    050-322 9577
    johanna.takarautio@pp.inet.fi
  • Arja Toivonen [16]
    perushoitaja, yrittäjä, Tirinkylä, sitoutumaton
    040-757 3585
    arja.toivonen@pp7.inet.fi
  • Päivi Tomperi [17]
    FM, tutkimusasiamies, kirkonkylä, sitoutumaton
    040-746 8503
    tomperi.paivi@pp.inet.fi
  • Mairit Toropainen [18]
    opettaja, kirkonkylä
    0400-931 555
    mairit.toropainen@kiiminki.fi
  • Jussi Vilppunen [19]
    tekstiilihuoltaja, työsuojeluvaltuutettu, kirkonkylä
    0400-656 654
    sharpeis@luukku.com
  • Ilkka Vuorma [20]
    koneasentaja, rakennusmies, Haipuskylä
    0400-932 571
    ilkka.vuorma@pp.inet.fi

Oikeusministeriön vahvistama Kiimingin kunnan ehdokasasettelu

Mainokset

2 vastausta to “Kunnallisvaalit 2008”

  1. Jan Luiro Says:

    miksi minun s-posti ei näy linkkinä? fiba webmaasterilla? 🙂

    Meille tuli vaalivauvva tänä aamuna. Lohkeaako sillä Kiimingin Kokoomuksen sivuilta pikku siivu?

    Strateegiset mitat 3520g49cm ja hippula löytyy… 🙂

    J


Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Google+ photo

Olet kommentoimassa Google+ -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s

%d bloggers like this: